FORTNITE FIGURKA BANDOLIER
L.O.L. SUPRISE KREATYWNE PISAKI PIECZĄTKI

FORTNITE FIGURKA CARBIDE

69,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje dane i warunki zakupów są chronione przez Rzetelny Regulamin Twoje dane i warunki zakupów są chronione przez Rzetelny Regulamin

"Fortnite" to gra akcji stworzona przez Epic Games. Obecnie najpopularniejsza gra online.

Gracze wcielają się w bohaterów, którzy walczą z demonami. Gromadzenie broni i materiałów budowlanych pomaga w tworzeniu torów przeszkód przeciwko wrogom. Ściany, schody czy podesty umożliwią schronienie się przed strzałami innych graczy, a także szybsze przemieszczenie się w górę lub dół mapy.

Gra dostępna jest w dwóch trybach: Save the World – komputerowa gra survivalowa i Battle Royale – gra z trybem rozgrywki wieloosobowej. W wersję Battle Royal Fortnite można grać całkowicie za darmo, to z pewnością zwiększyło jej popularność. Wystarczy mieć komputer, konsolę lub smartfon z dostępem do sieci.

Figurki inspirowane grą "Fortnite", wiernie odwzorowują postacie z gry.

Ta 10-centymetrowa figurka  Carbide ma kilka punktów artykulacji, a także niewiarygodne detale i elementy wyposażenia. Duża liczba punktów zgięcia pozwoli ustawić postać w różnych pozycjach bojowych. Figurka wyposażona jest w broń, a drewniany element dołączony do zestawu może posłużyć jako podstawka pod nią.

Świetny prezent dla każdego fana Fortnite.

Zawartość zestawu:

  • Figurka inspirowana grą "Fortnite" - Carbide
  • Narzędzie
  • podstawka do figurki
  • Przewodnik kolekcjonera

Wysokość figurki: ok.10 cm

Wymiary opakowania: 24 x 15 x 5 cm

FNT0011
2 Przedmioty

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: